Dunajská Lužná

Aký poklad ukrýva táto obec?

V srdci obce

Benalex Diamonds Residence vznikne v samotnom srdci obce. V jej centre je k dispozícii kompletná občianská vybavenosť: škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, čerpacia stanica, nákupné centrá, supermarkety, reštaurácie a ďalšie služby pre komfortný každodenný život.

V_srdci_obce

Dunajská Lužná

Klenot aktívneho oddychua športu
sport

Šport

Športovo založení ľudia si tiež prídu na svoje. V obci sa nachádza skatepark, BMX dráha, motocross dráha, tenisové centrum a futbalový štadión. Tí, ktorí hľadajú niečo nezvyčajné, sa môžu potápať na Košariskách, alebo si ísť zastrieľať do miestneho lukostreleckého klubu.
hradza

Hrádza

Aj neďaleká hrádza ponúka ďalšie možnosti, ako si po náročnom dni v práci vyčistiť hlavu pri aktívnom oddychu. Či sa po nej vyberiete na bicykli alebo uprednostníte beh, je už len vás. No najviac oceníte to, že vás cesta privedie k ďalším športoviskám.
leto

Leto

V letnom období oceníte s celou rodinou možnosť vodných športov či chytania bronzu pri malebných jazerách, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednom okolí. Na výber budete mať Veľké Košariská alebo Nové Košariská.
priroda

Príroda

No a na svoje si prídu aj milovníci prechádzok po lese. V oblasti sa totiž nachádza prírodná rezervácia Gajc a Topoľové hony, kam sa môžete vybrať na poobednú špacírku s deťmi, na zber húb či pokochať sa výhľadom z prírodnej rozhľadne.

Mapa Dunajskej Lužnej

Mapa Dunajskej Lužnej

Dostupnosť

Dunajská Lužná sa nachádza len 15 kilometrov juhovýchodne od Bratislavy. Obec pretína dôležitá dopravná tepna a v bezprostrednom okolí sa nachádza obchvat Bratislavy D4 a rýchlostná cesta R7. Dochádzanie do hlavného mesta je preto jednoduchšie.

Do Bratislavy sa navyše dostanete aj bez auta. Obec má svoju autobusovú zastávku i železničnú stanicu. Vďaka vlakovému spojeniu vám ranná cesta do práce môže trvať len 27 minút, pričom budete mať istotu, že neuviaznete v žiadnej zápche.

Len_15_kilometrov_od_Bratislavy
Len 15 kilometrov od Bratislavy
blizkost_bratislavy_pozadie